"Мрія на всіх": відбулось благодійне сходження на гору Пікуй


У неділю, 12 травня, відбулось благодійне сходження на найвищу вершину Львівської області – г. Пікуй ʺМрія на всіхʺ, — повідомляє прес-служба ЛОДА.

Цього разу втілилась в реальність мрія Романа Панченка – учасника Ігор Нескорених, якому вдалося здійснити сходження на першу в своєму житті гору завдяки візку ʺджульєткаʺ. Об этом сообщает vesti555.in.ua со ссылкой на СМИ.

ʺНавіть після повернення додому мене переповнювали емоції. Я зміг піднятись на гору, і це було круто, мені дуже сподобалось. Хочеться повторити ще, а в майбутньому мрію підкорити Еверестʺ, - розповів Роман Панченко .

Метою сходження є допомога учасникам бойових дій в ООС, які отримали травму опорно-рухового апарату вести активний спосіб життя, психологічна реабілітація воїнів, проведення цікавого та корисного дозвілля. Окрім цього, під час мандрівки проходив благодійний збір коштів проекту VeteransGo для організації наступних походів у гори ветеранів бойових дій різних груп інвалідності.

До участі в підкоренні гори приєднались 100 людей, серед яких учасники бойових дій в ООС та члени їх сімей, внутрішньо переміщені особи та активні мешканці Львівщини.

Зазначимо, що благодійна акція відбувається в межах проекту VeteransGo спільно з альпклубом Freetour, Фондом здійснення мрій On 3 wheels, гірською оперативно-рятувальною службою, а також управлінням туризму та курортів облдержадміністрації, за підтримки Турківської райдержадміністрації. З 2018 року це вже третє сходження на гору для осіб з інвалідністю, що організовується в партнерстві з управлінням.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/mriya_na_vsih_vidbulos_blagodiyne_shodzhennya_na_goru_pikuy_315756.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя