Редактор обласного тижневика потролив штаби мажоритарників у 99 окрузі


Сайт видання «Україна-Центр» закрив онлайн-голосування за кандидатів в одномандатному виборчому окрузі на території Кропивницького. Об этом сообщает КИЕВ В ШОКЕ со ссылкой на СМИ.

Згідно його результатам, до трійки лідерів увійшли висуванець партії «Слуга народу» Олександр Дануца та діючі нардепи від БПП і «Народного фронту» Костянтин Яриніч та Олександр Горбунов, які набрали 8827, 8032 та 6371 голосів відповідно.

Мета досягнута – принаймні три штаби ми розворушили. Що стосується інших кандидатів і їхніх штабів (якщо такі є), то працювати в соцмережах вони не вміють і не хочуть. А шкода, ми дали їм шанс для хорошого тренування. Щодо достовірності нашого голосування, то порядність – це справа особиста кандидата, штабу або виборця. А вибори, вони як і весна, покажуть хто де …, – написав редактор тижневика Юхим Мармер у Facebook.

Маніпулятори в бані ботів доїдають, – прокоментував допис адміністратор сайту видання Андрій Флоренко.

Нагадаємо, представники «Міжнародного аналітичного центру соціології», внесеного до «Бази псевдосоціологів», спростували презентовані вчора, 10 липня, результати власного дослідження виборчих вподобань мешканців Кропивницького.


Джерело статті: “http://www.kirovograd.net/2019/07/11/редактор-обласного-тижневика-потрол/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя